bir mihi (bursa) ,   wihi için çok teşekkürler...    |           ayşegül (bursa) ,   wihi şarkısı için çok heyecanlıyız tüm mihilar bunu bekliyor ı love you wihi...    |           Murat (kahramanmaraş) ,   kahramanmaraştan sevgiler iyi yayınlar diliyorum...    |           Nisa (Istanbul) ,   Exo-Love shot ...    |           Şeyma (Bursa) ,   Exo- Love Shot...    |           Davut Çengel (Kayseri) ,   Şarkı seçimleri harika. Teşekkür ediyor, iyi yayınlar diliyorum....    |           Simge (İstanbul) ,   Merhabalar istanbuldan simge ben. Aytaç Şen Gidi Gidi şarkısını rica ediyorum. Bir beşiktaşlı olarak takımıma başarılar diliyorum ve bu şarkıyı tüm beşiktaşlı futbolculara ve taraftarlara armağan ediyorum...    |           pera (istanbul) ,   Atakan aydemire (atakan_bjk1903) zerrin özer herşey seninle güzel...    |           serkan tilkici (samsun) ,   s.a SEVGİLİ BEŞİKTAŞ AİLEM SEN BENIM HER GECE EFKARIM ÇALARMISINIZ BUTUN BEŞİKTAŞ AİLEME GELSIN...    |           HALİT YILMAZ (K.K.T.C GİRNE) ,   IŞIN KARACA TOPTAN TÜFEKTEN...    |           Gözlüklünün kız arkadaşı (Dünya) ,   Oğuzhan Koç Küsme Aşka...    |         
 
 
 

Beşiktaş yöneticisi Mahmutyazıcıoğlu'ndan açıklama: Babel kadro dışı kalabilir!

 
Son dakika haberine göre sosyal medyada taraftara verdiği yanıt üzerine savunması isteneceği açıklanan Ryan Babel'le ilgili açıklama yapan Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Hollandalı'nın kadro dışı kalabileceğini açıkladı. Mahmutyazıcıoğlu, "Yönetici olmasam daha ağır konuşurdum" ifadelerini kullanırken taraftarın tepkisinde haklı olduğunu da dile getirdi

AsistAnaliz Radyonun canlı yayınına konuk olarak telefon aracılığıyla bağlanan Beşiktaşlı yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, "Babel konusunda taraftar haklı, Babelin yaptığı şeyi taraftarın hoş görmesi mümkün değil. Eğer ben taraftar olarak konuşursam çok daha ağır konuşurdum ama sonuçta bizler yöneticiyiz, hukuki olarak her şeyin sonucunu düşünmekle yükümlüyüz. Hiçbir futbolcu ve yöneticiBeşiktaş kulübünden büyük değil, Babelden savunma istedik, değerlendireceğiz, buna göre gerekli cezayı keseceğiz. Kadro dışı dahi kalabilir" diye konuştu.

"KENDİ PARAMI ALMADIM, ÜSTÜNE İNDİRİM YAPTIRDIM"

2 milyon liralık fatura ile ilgili de konuşan Şafak Mahmutyazıcıoğlu, "Ortağımla 2013 yılından beri beraberiz. Ben henüz yönetim kurulu üyesi değilken, 6 milyon liralık bir sözleşme yaptık ve ben o dönemlerde yönetici olabileceğimi bile düşünmüyordum. İlk 2 aşaması kaybedilmiş bir davayı aldık ve Nevzat Demir Tesislerinden tahliye edilme durumumuz söz konusuydu. Bu davaların tamamı bitti, kazanıldı ve davalar bittiğinde henüz yönetici değildim. Yönetici olduktan sonra ben sözleşmedeki hakkımdan vazgeçtim. Kendi alacaklarımın tamamından vazgeçip, ortağımdan da indirim yaptırttım. Bu davaların sonucunda 180 dönümlük Nevzat Demir Tesisleri, 49 yıllığına Beşiktaşa tahsis edildi" ifadelerini kullandı.

NELER OLMUŞTU?

 

Beşiktaştan önceki kulüplerde aldığı paranın hatırlatıldığı eleştiriye yorum yapan Babel, "Annenle yeniden buluşmamı ister misin?" diyerek çirkin bir cevap vermişti. Babelin bu cevabı kısa sürede tepki çekerken Beşiktaş Babelin savunmasını isteyeceklerini duyurmuş ve "Oyuncumuzun savunması alındıktan sonra disiplin talimatlarımızın gerektirdiği cezanın kendisine verileceğini kamuoyunun bilgilerine sunarız." ifadelerini kullanmıştı.

 
Tarih       : 28 Kasım 2018
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2017